| 7/12/2017 | Listing removed | $3,695$1/sqft |
|
| 5/29/2017 | Listed for rent | $3,695$1/sqft |
|
| 4/19/2017 | Sold | $799,000-3.2%$225/sqft |
|
| 1/7/2017 | Listing removed | $825,100$232/sqft |
|
| 12/9/2016 | Pending sale | $825,100$232/sqft |
|
| 12/7/2016 | Price change | $825,100+0%$232/sqft |
|
| 11/30/2016 | Price change | $825,0000%$232/sqft |
|
| 11/22/2016 | Listed for sale | $825,100$232/sqft |
|
| 11/13/2016 | Pending sale | $825,100$232/sqft |
|
| 11/10/2016 | Price change | $825,100+0%$232/sqft |
|
| 11/2/2016 | Price change | $825,0000%$232/sqft |
|
| 10/12/2016 | Price change | $825,100+0%$232/sqft |
|
| 10/6/2016 | Price change | $825,000-2.8%$232/sqft |
|
| 10/5/2016 | Price change | $849,0000%$239/sqft |
|
| 9/28/2016 | Price change | $849,100+0%$239/sqft |
|
| 9/21/2016 | Price change | $849,0000%$239/sqft |
|
| 9/14/2016 | Price change | $849,100+0%$239/sqft |
|
| 9/7/2016 | Price change | $849,0000%$239/sqft |
|
| 8/31/2016 | Price change | $849,100+0%$239/sqft |
|
| 8/17/2016 | Price change | $849,0000%$239/sqft |
|
| 8/10/2016 | Price change | $849,100+0%$239/sqft |
|
| 8/4/2016 | Price change | $849,000-5.6%$239/sqft |
|
| 7/25/2016 | Price change | $899,000-2.8%$253/sqft |
|
| 7/14/2016 | Price change | $925,000-3.4%$261/sqft |
|
| 7/8/2016 | Price change | $958,000-3.7%$270/sqft |
|
| 6/22/2016 | Listed for sale | $995,100+47.4%$280/sqft |
|
| 5/12/2008 | Sold | $675,000+46.7%$190/sqft |
|
| 4/20/2005 | Sold | $460,000$130/sqft |
|