| 6/9/2011 | Listing removed | $145,000$72,500/sqft |
|
| 6/6/2011 | Price change | $145,000+66.7%$72,500/sqft |
|
| 6/3/2011 | Listed for sale | $87,000-24.3%$43,500/sqft |
|
| 5/25/2011 | Sold | $115,000+32.2%$57,500/sqft |
|
| 4/24/2011 | Price change | $87,000-40%$43,500/sqft |
|
| 3/3/2011 | Pending sale | $145,000$72,500/sqft |
|
| 3/2/2011 | Price change | $145,000+99900%$72,500/sqft |
|
| 2/25/2011 | Price change | $145-99.9%$73/sqft |
|
| 2/11/2011 | Price change | $145,000-14.3%$72,500/sqft |
|
| 1/17/2011 | Price change | $169,200-10%$84,600/sqft |
|
| 11/13/2010 | Price change | $188,000+11.1%$94,000/sqft |
|
| 10/19/2010 | Price change | $169,200+12.5%$84,600/sqft |
|
| 10/12/2010 | Price change | $150,400-11.1%$75,200/sqft |
|
| 9/15/2010 | Price change | $169,200-10%$84,600/sqft |
|
| 8/7/2010 | Listed for sale | $188,000-23.2%$94,000/sqft |
|
| 5/26/2010 | Sold | $244,691+53%$122,346/sqft |
|
| 4/24/2010 | Listed for sale | $159,900-29.6%$79,950/sqft |
|
| 3/10/2008 | Sold | $227,000-38.8%$113,500/sqft |
|
| 7/24/2007 | Sold | $370,691-13.8%$185,346/sqft |
|
| 6/29/2006 | Sold | $430,000$215,000/sqft |
|